דף הבית

סדנת חזרה לשוק העבודה

עמי וקנין, רכז תכנית הפלוס בשישים במעברים מזמין אתכם, אזרחים ותיקים-צעירים, להיחשף לכלים שיסייעו לכם לחזור לשוק העבודה: מציאת עבודה היא משימה קשה לכולם, אך עלולה להיות מאתגרת במיוחד למחפשי עבודה בני 58 ומעלה. תמיד קיימת התחושה שהמעסיקים תופסים את הגיל כחסרון. לעיתים קרובות מאוד, מוצאים עצמם וותיקים צעירים, מחפשי עבודה שיצאו לגמלאות לאחר שנים רבות של עבודה במקום אחד, מול מציאות חדשה ומורכבת. עולם חיפוש העבודה שינה פנים ומגמות במהלך השנים האחרונות ועולה הצורך לגשר על הפער שנוצר בין תפיסות קודמות של חיפוש עבודה ובין התפיסות הרווחות היום (החל מכתיבת קורות חיים וכלה בראיון ואופני השתלבות בארגונים שונים(. כמו כן, הוותיקים הצעירים נדרשים ל"שייף" את המסוגלות התעסוקתית שלהם ולהתאימה לדרישות השוק. לרכוש מיומנויות וכלים חדשים כדי להתמודד כ"שווים" על משרה. מטרתה של סדנת "חזרה לשוק העבודה" לסייע לוותיקים הצעירים המבקשים לחזור לשוק העבודה לרכוש כלים, מיומנויות וידע שיאפשרו להם למצוא מקום עבודה חדש בתנאים שיגדילו את סיכוייהם לפגוש את העדפותיהם ואת יכולותיהם בצורה מיטבית. לבירור פרטים והרשמה : עמי וקנין, רכז תכנית "הפלוס בשישים": 0506230723 / 049109046

סדנה לניהול תקציב בניייה

קניתם שטח לבנייה? רוצים לבנות את בית חלומותיכים? יצרנו עבורכם את הסדנה המושלמת שתסייע לכם עם ניהול התקציב לבנייה, כך שתצלחו באושר את הפרק החדש בחייכם, שיתקיים במושב מנות, בהנחייתה של גלית גרינשטיין- יעוץ ארגוני כלכלי. הדרכה וליווי .

סדנת חכמים בכסף

כולנו חולמים לשפר את מצבנו הכלכלי. אבל האם באמת ניתן לעשות זאת? מסתבר שבהחלט כן! גלית גרינשטיין- יעוץ ארגוני כלכלי. הדרכה וליווי תגלה לכם את כל מה שאתם צריכים לעשות כדי שזה יקרה. הצטרפו לקורס הקרוב שיתקיים בחודש יוני במרכז הצעירים מעלה יוסף, במושב גרנות הגליל.